Abronya Yuvarlak Orta Sehpa Ayağı Metal Puf Ayağı

TRY 2,187.50
Brand
Abronya
Seller: Abronya

Quantity Selection

Customer Service Guarantee
 • 14 days free return right
 • Secure payment, secure shopping
 • Original product warranty

Yuvarlak orta sehpa ayağı; evinizin veya ofisinizin her yerinde dekoratif ve çok fonksiyonlu orta, yan ve zigon sehpa olarak kullanılabilir. Minimalist bir tasarım ile üretilen sehpa ayağı evinizde bulunan ahşap, kütük, mermer ve cam gibi tablalarınızla en güzel uyumu yakalayacaktır. Yuvarlak tasarımı ile odanızı şıklık katacak bir üründür.

Yuvarlak Orta Sehpa Ayağı

Ürün Teknik Özellikleri

 • Malzeme Özelliği : 20×20 mm profil malzeme
 • Et Kalınlığı : 1,2 mm
 • Yükseklik : 55 cm
 • Genişlik : 40 cm
 • Derinlik : 40 cm
 • Renk : Siyah
 • Önemli Bilgi : 1 adet fiyatıdır. 
 • Montaj Bilgisi : Ürün kuruluma hazır şekilde gönderilmektedir. Kurulum için gerekli olan tüm aparat ve vidalar tarafınıza paket içerisinde gönderilmektedir.
 • Bakım/Temizlik Önerisi : Metal yüzeyi nemli, yumuşak bez ile silerek temizleyebilirsiniz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız. Ürün kullanımı sırasında boyanın darbe almamasına özen gösteriniz.
 • Teknik Özellikleri : Elektrostatik siyah fırın toz boya ile boyanmaktadır. Darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Yüksek kaliteli metal gövdeden üretilmektedir. Üretim sonrası kalite kontrolleri, kalite kontrol personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Özenle paketlenmesi yapılarak tarafınıza gönderimi sağlanacaktır.

Bu ürün, tamamıyla el işçiliği ile size özel üretilmektedir. Evinizin en çok kullanılan, tamamlayıcı mobilyası olan sehpalar için üretilmiş metal ayaklar evine farklı dokunuş yapmak isteyen müşterilerimiz için  harikalar sunmaktadır. Farklı tasarım stili ve alışılagelmişin dışında tasarlanan sehpa ayakları her evin vazgeçilmez bir parçası olmaya adaydır. Evlerinizde bulunan ahşap, kütük, masif, cam ve mermer gibi tablalarını keyifli bir şekilde evinize katmak için modern tarzda oluşturulmuş sehpa ayaklarını tercih edebilirsiniz. Sehpa ayağı modelleri farklı dekorasyon stillerine özel olarak hazırlanmaktadır. Kaliteden ödün vermeden üretilen sehpa ayakları için en güvenilir adres olan Abronya bu alanda ki gelişmişliği ve yüzden fazla sehpa ayağı modeli ile öne çıkmaktadır.

Diğer modellerimize göz atabilirsiniz…

Yuvarlak Orta Sehpa Ayağı, Nerelerde Kullanılır?

Salon, oturma odası, mutfak, yatak odası, çocuk odası vb. kişisel yaşam alanlarında

Cafe, restaurant ve mağazalarda

Oteller, iş yerleri ve sosyal yaşam alanları

Ofis, seminer salonları ve fuar alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Sehpa Ayağı Montajı Nasıl Yapılır?

Ürün kuruluma hazır olarak tarafınıza kargolanmaktadır. Kurulum için gerekli olan tüm montaj aparatları paket içerisinde bulunmaktadır. Ürün kurulumu son derece basittir. Satış sonrası montaj esnasında teknik desteğe ihtiyaç duyarsanız, 7/24 müşteri hizmetleri olarak destek vermeye hazırız. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.

(Toplu Siparişler İçin Lütfen İletişime Geçiniz )

Abronya, metal ve ahşap işlemlerinde 7/24 Hizmetinizdedir. ( Whatsapp aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz )

( 0553 686 68 83 )

(Türkiye'nin her noktasına, Anlaşmalı kargo firması ile gönderim yapılmaktadır)

TRY 2,187.50