Xiaomi Mi G10 Handheld Vacuum Cleaner 25.2 V Dikey Şarjlı Süpürge

TRY 10,999.00
TRY 9,959.00
Brand
Xiaomi
Seller: Xilon
Not Available
Customer Service Guarantee
  • 14 days free return right
  • Secure payment, secure shopping
  • Original product warranty

Teknik özellikler

Ürün tipi 

Elektrikli süpürge

Ekran tipi 

TFT

Fonksiyonlar

Çeşitli yüzey türlerinde otomatik güç regülasyonu

Dijital kilit

Yıkanabilir HEPA elemanları

Dolaşmayı önlemek için V şekilli fırça

Motor

12 siklon teknolojisi

Emiş gücü

150 AW emiş

Toz haznesi kapasitesi

600 ml

Elektrikli süpürge fonksiyonları

Torbasız yapı

5 aşamalı filtreleme

Safsızlıkların% 99,97'sine kadar toplar

Güç

25,2 V

Hücre türü

Lityum

Pil kapasitesi

7 × 3000 mAh

Pil ömrü

65 dakikaya kadar (eko modu)

Şarj süresi

3,5 saate kadar

Motor gücü

450 watt

Motor gerilimi

25,2 V

Ağırlık

4 kg

Gürültü seviyesi

Maks. 79 dBA

Ek bilgi

Taşınabilir ve kablosuz tasarım

Duvara montaj mümkündür

Çıkarılabilir konteyner

Çıkarılabilir pil

Dil ayarları ( Türkçe dil desteği var)

Pil ve şarj durumu göstergesi

Çalışma modu göstergesi

Kutu içeriği

El tipi elektrikli süpürge

Güç kaynağı

Yerleştirme İstasyonu

Manyetik paspas aksesuarı

Zemin başlığı

Yatak eki

Fırçalı başlık

Aralık aracı

Uzatma çubuğu

Kullanım kılavuzu


Xiaomi G10 dikey süpürge, 8 farklı teknolojisi ile mükemmel bir temizlik performansı sunar. El tipi süpürge modelleri içerisinde yer alan bu ürün kablosuz olarak kullanılır. Yüksek hızlı motoru sayesinde birçok yüzeydeki kiri ve tozu güçlü bir şekilde emer. Xiaomi dikey süpürge G10 3000 mAh kapasitesindeki bataryası sayesinde ortalama 65 dakikaya kadar kesintisiz çalışır. Evinizdeki tüm yüzeyleri tek şarj ile temizleyebileceğiniz G10 süpürge inatçı tozları tek seferde toplamayı başarır. 0,6 L büyüklüğünde çıkarılabilir toz haznesi bulunan ve yıkanabilir çeşitli aksesuarları bulunan süpürge temizlik yapma işlemini kolaylaştırır. Sizde yaşam alanlarınızı hijyenik bir hale getirmeyi istiyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Xiaomi G10 Dikey Süpürge Özellikleri

Xiaomi G10 dikey süpürge özellikleri ile benzersiz bir temizlik deneyimi yaşatır. Xiaomi G10 süpürgenin sahip olduğu çeşitli özellikler aşağıdaki gibi sıralanabilir.

  • Dikey süpürge 5 katmanlı filtreleme sistemine sahiptir. Bu sistem süpürme esnasında dışarıya geri verilen havayı yüksek oranda temizler ve hijyenik bir ortam sunar.
  • Süpürgenin filtreleme ekipmanları yıkamaya uygundur. Böylece filtre değişimine gerek duyulmaz.
  • Ürünün renkli TFT ekranı bulunur. Bu ekran üzerinden pil gücü ve temizleme modu takip edilebilir.
  • Süpürge otomatik kilitleme özelliğine sahiptir. Bu özellik seçilen modun tuşa aralıksız basmaya ihtiyaç olmadan sürekli olarak çalışmasını sağlar.
  • Ürünün pili çıkarılabilir özelliğe sahiptir. Pil bittiğinde yedek pilinizi takabilir, temizlik işleminize devam edebilirsiniz.
  • Duvara monte edilen şarj braketine sahip olan ürün 2 pili aynı anda şarj edebilme özelliğine sahiptir.

Xiaomi G10 dikey süpürge kullananlar üründen memnun kalır. Siz de Xiaomi G10 dikey süpürge satın alabilir, temizlik işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Xiaomi G10 Dikey Süpürge Kullanımı

G10 dikey süpürge çeşitli temizleme aparatlarına sahip bir süpürgedir. Akıllı zemin fırçası halı ve sert zeminleri otomatik olarak algılar ve modlar arasında otomati geçiş sağlar. Mini elektrikli fırça, yatak ve koltuk gibi yüzeyler üzerindeki saç ve evcil hayvan tüylerinin kolaylıkla temizlenebilmesi için tasarlanır. Dilerseniz bu fırça ile yatak liflerinizi de mükemmel bir şekilde temizleyebilirsiniz. Dar alan temizleme başlığı ulaşılması zor alanları temizleyebilmeniz için tasarlanır. Bu fırça ile kapı ve pencere boşluğu gibi çeşitli dar alanları süpürebilirsiniz. 2'si 1 arada toz fırçası dolap, klavye ve tavan gibi çeşitli alanların tozunu en kolay şekilde alabilmenizi sağlar. Kullanıcılarının ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak tasarlanan Xiaomi süpürge temizlik yapma süresini en aza indirir ve iyi bir temizlik sağlar. Xiaomi G10 dikey süpürge en ucuz fiyatlara sahip temizlik aletleri içerisinde yer alır. Bu ürün ile birlikte diğer ihtiyaçlarınız için Xiaomi temizlik ürünü çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Xiaomi Dikey Süpürge Fiyatları

Xiaomi dikey süpürge 12 siklon ayırma sistemine sahip bir üründür. Bu sistem sayesinde süpürge havanın içerisinden tozları ayrıştıtır ve toz haznesine hapseder. Böylece filtrenin tıkanması önlenir. Xiaomi G10 dikey süpürge fiyat performans ürünüdür. Uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz bu ürün, yaşam alanında aradığınız temizliğe ulaşmanıza yardımcı olurken temizlik işlemlerinizi de kolay hale getirir. Xiaomi G10 dikey süpürge yorumları ve değerlendirmelerini inceleyerek müşteri memnuniyeti hakkında bilgi alabilirsiniz. Hepsiburada üzerinden Xiaomi ürünlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Süpürge Neden Tercih Edilir?

Taşınabilir ve kablosuz olan ürün çok çeşitli zeminlerde kullanıma uygundur. Akıllı sistemi sayesinde süpürülen zemini algılayan ve modu otomatik olarak değiştiren süpürge oldukça kullanışlı bir üründür.

Evcil Hayvan Tüylerini Toplar Mı?

Ürünün mini elektrikli fırçasını kullanarak evcil hayvan tüy ve tüy yumaklarını rahatlıkla toplayabilirsiniz.

Ürünün Dil Ayar Seçeneği Var Mı?

Ürünün 11 ayrı dil seçeneği bulunur. Bu diller içerisinde Türkçe’de mevcuttur.

TRY 9,959.00