Royal Canin Ccn Mini Light Weight Care Küçük Irk Light Köpek Maması 3 Kg

TRY 883.43
Brand
Royal Canin
Seller: Mamaal

Quantity Selection

Customer Service Guarantee
  • 14 days free return right
  • Secure payment, secure shopping
  • Original product warranty

Royal Canin CCN Mini Light Weight Care Köpek Maması


Kilo alma eğilimi olan köpekler için özel formüle edilmiştir.

Küçük cins ırklara sahip yetişkin köpekler (1 ile 10 kg arasında) - 10 aylık dan büyük olduğunda eğer kilo almaya meyilli ise bu mamayı güvenle kullanabilirsiniz.

Mini Light Weight Care beslemesi, köpeğin ideal vücut ağırlığının elde edilmesine ve korunmasına yardımcı olduğu için hassas bir besin dengesi ile karakterizedir.

Yüksek protein seviyeleri (% 30) kas kütlesini korumaya yardımcı olur ve düşük yağ seviyeleri (% 11) kilo alımını azaltmaya yardımcı olur.

L-karnitinin eklenmesi yağ metabolizmasını uyarır.

Tüketilen enerji miktarını% 15 azaltmaya yardımcı olur.

Mini Light Weight Care formülü, lifin benzersiz bileşimi sayesinde, yemekler arasındaki tokluk hissini güçlendirir.

Tükürükte bulunan bileşikler (bağlayıcı bileşikler) kalsiyum ilavesi sayesinde tartar oluşumunu sınırlandırır.

İçindekiler: Kurutulmuş tavuk eti proteini, mısır, arpa, pirinç, bitkisel protein izolatı, mısır glüteni, hayvansal protein hidrolizatı, bitkisel lif, hayvansal yağlar, pancar posası, selüloz tozu, mineral tuzlar, balık yağı, maya ve bunların parçaları, soya fasulyesi yağı, teraziler psyllium tohumları, fruktooligosakaritler, hodan yağı, yükseltilmiş kadife özü (lutein kaynağı).

Diyet Takviyeleri: A Vitamini: 22.000 UI, D3 Vitamini: 1000 UI, E1 (Demir): 36 mg, E2 (İyot): 3.6 mg, E4 (Bakır): 11 mg, E5 (Manganez): 47 mg, E6 (Çinko): 136 mg, E8 (Selenyum): 0.04 mg - Koruyucular - Antioksidanlar.

Analiz: Ham protein: % 30.0 - Ham yağlar ve yağlar:% 11.0 - Ham kül:% 5.2 - Ham lif:% 6.6 - Omega 3 yağ asitleri: 5.2 g / kg

TRY 883.43