ARTİKEL Neon Sarı Göz Simi, Yüz ve Vücut Parıltısı, Party Glitter Makaj Simi

TRY 65.00
Brand
ARTİKEL
Seller: Artikeldeko

Quantity Selection

Customer Service Guarantee
  • 14 days free return right
  • Secure payment, secure shopping
  • Original product warranty

Ürün Adı:  Göz Simi, Yüz ve Vücut Parıltısı, Party Glitter Makaj Simi 
Renk: Neon Sarı
Kullanım: Temiz ve Kuru FarFırçası, Sünger veya Parmak ile uygulanabilir. 12 Saat Kalıcılık için makyaj sabitleyici ile kullanılması gerekmez

Zengin renk pigmentleri içeren formülü ile yoğun uygulama sağlamaya yardımcı olur.
Göz kapaklarında birikme yapmaz
Gün boyu kalıcı olmayı destekler. 

 Yüz ve Vücut Parlatıcı Jel Yüz, Göz, Saç için yapıştırıcı sprey gerektirmez. Parlatıcı-Parıltılı Gölgeli makyaj simi, Saç için parlak jöle, Cadılar Bayramı, Noel Festivali, Festivaller, doğum günleri, kına gecesi makyajı için simli makyaj tozları
Sağlıklı ve Güvenlidir. Yüz parıltılı toz, özel payetler ve parıltılı ve doğal görünümü ile hafiftir ve tahriş edici değildir, altına sürülecek baz veya astar ile daha uzun kalıcılık sağlayabilirsiniz.Doğrudan cilde uygulanıp yapıştırılabilir.
Holografik payetler jel %100 güvenlidir ve tahriş etmez,  makyajı kolaylaştırır ve makyaj çıkarıcı ile kolayca çıkar.
3cm çaplı, Ambalajda Birden Çok Kullanım - Gözler, kaşlar, dudaklar, yanaklar, yüz, saç ve köprücük kemiği üzerinde kullanılan tek bir şişede çok amaçlı hassas sim jel. Özellikle partiler, düğünler, performanslar, sahneler, barlar vb. için uygun olan Vücut Parlatıcı makyajınızın ışık altında daha belirgin olmasını sağlar.
Güven Garantisi — Direkt olarak uygulanabilir, uygun miktarda simli jel ​​alın ve hafifçe uygulayın.
Kullanım Önerisi: Profesyonel Makyaj Yüz ve Vücut Parlatıcısı ile görünümünüze ışıltı katın. Göz kalemi üzerine, tüm göz kapaklarına, dudaklara, köprücük kemiklerine, tırnaklara veya ek süslemeyi hak ettiğini düşündüğünüz herhangi bir yere uygulayın.

TRY 65.00