Abronya Metal Bar Sandalyesi Ev İçin Bar Sandalyesi Yüksek Tabure

TRY 2,437.50
Brand
Abronya
Seller: Abronya
Size

Quantity Selection

Customer Service Guarantee
 • 14 days free return right
 • Secure payment, secure shopping
 • Original product warranty

Metal bar sandalyesi; dayanıklı metal gövdeden üretilen modern tasarım bar sandalyeleri ile şık ve konforlu yemek masaları dizayn edebilirsiniz. Metalin endüstriyel tasarımı ve ahşabın sıcaklığının birleştiği bar tabureleri sayesinde yaşam alanlarınızda küçük fakat etkileyici değişikler yapabilirsiniz. Yüksek sandalyeler salon, mutfak, cafeler başta olmak üzere; alan tasarrufu elde etmek için sıklıkla tercih edilmektedir.

Metal Bar Sandalyesi

Ürün Teknik Özellikleri

 • Malzeme Özelliği : 30x20 mm profil malzeme
 • Et Kalınlığı : 1.2 mm
 • Yükseklik : 60 cm
 • Genişlik : 40 cm
 • Derinlik : 35 cm
 • Renk : Siyah
 • Önemli Bilgi : Ahşapta ton farklılığı olabilmektedir.
 • Montaj Bilgisi : Ürün demonte şekilde gönderilmektedir. Kurulum için gerekli olan tüm aparat ve vidalar tarafınıza paket içerisinde gönderilmektedir.
 • Ahşap Bakım/Temizlik Önerisi : Ahşap yüzeyi nemli, yumuşak bez ile silerek temizleyebilirsiniz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız. Ürün kullanımı sırasında boyanın darbe almamasına özen gösteriniz.
 • Teknik Özellikleri : Elektrostatik siyah fırın toz boya ile boyanmaktadır. Darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Yüksek kaliteli metal gövdeden üretilmektedir. Üretim sonrası kalite kontrolleri, kalite kontrol personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Özenle paketlenmesi yapılarak tarafınıza gönderimi sağlanacaktır.

Bu ürün, tamamıyla el işçiliği ile size özel üretilmektedir. Günümüzde eşyalarda işlevsellik ve ergonomik rahatlığın yanı sıra estetik görünümde son derece önemlidir. Bu sebeple ahşap ve metalin uyumuyla tasarlanan modern görünüme sahip bar tabureleri yaşam alanlarımızda sıklıkla tercih edilmektedir. Mekan sınırlaması olmayan sandalyeleri mutfak, yemek odası, restaurant ve cafelerde masalarınızın dizaynında kullanarak yaşam alanlarınızı özelleştirebilirsiniz. Zemin kullanımından tasarruf sağlayan tabureler mekanın ferah ve geniş gözükmesine yardımcı olmaktadırlar. Yaşam alanlarınızda natürel bir görünüm kazanarak kendi tarzınızı yansıtmak, küçük mekanlarda şıklığı yakalamak için eşsiz tasarıma sahip bar sandalyelerini tercih edebilirsiniz. Sipariş oluştururken ve satış sonrası destek için ekibimiz ile her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Diğer modellerimize göz atabilirsiniz...

Metal Bar Sandalyesi, Nerelerde Kullanılır?

Yemek odası, mutfak, balkon vb. kişisel yaşam alanlarında

Cafe, restaurant ve mağazalarda

Oteller, iş yerleri ve sosyal yaşam alanları

Dış mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

 

Sandalye Montajı Nasıl Yapılır?

Ürün demonte olarak tarafınıza kargolanmaktadır. Kurulum için gerekli olan tüm montaj aparatları paket içerisinde bulunmaktadır. Ürün kurulumu son derece basittir. Satış sonrası montaj esnasında teknik desteğe ihtiyaç duyarsanız, 7/24 müşteri hizmetleri olarak destek vermeye hazırız. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.

 

Abronya, metal ve ahşap işlemlerinde 7/24 Hizmetinizdedir. ( Whatsapp aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz )

( 0553 686 68 83 )

(Türkiye'nin her noktasına, Anlaşmalı kargo firması ile gönderim yapılmaktadır)

TRY 2,437.50