Filtreler
Fiyat

TL  –  TL

  • 10.99TL
  • 156000TL
Marka
Ücretsiz kargo
180,00 TL
+
Ücretsiz kargo
190,00 TL
+
95,00 TL
+
55,00 TL
+
81,25 TL
+
Ücretsiz kargo
Ücretsiz kargo
122,76 TL
+
Ücretsiz kargo
731,25 TL
+
Ücretsiz kargo
Ücretsiz kargo
3.770,00 TL
+
Ücretsiz kargo
893,75 TL
+
Ücretsiz kargo
4.184,38 TL
+
Ücretsiz kargo
3.835,00 TL
+
Ücretsiz kargo
27%
325,00 TL
+
Ücretsiz kargo
325,00 TL
+
Ücretsiz kargo
81,25 TL
+

Tespih Modelleri ve Fiyatları - Exporgin.com

Tespih çeşitleri, en iyi markaların en kaliteli tespih modelleri ve kehribar tespih fiyatları exporgin.com’da satışa sunuluyor. Erkeklerin en vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan tespih çeşitleri, oldukça talep görüyor. Geçmişten günümüze kullanımı süregelen tespihler birbirinden farklı tasarımları ile geniş alternatifler içeriyor. Geniş bir coğrafyada, yüzyıllardan bu yana kullanılan tespihler, samimiyet ve gelenekselliği yansıtan mistik bir aksesuar olarak ön plana çıkıyor. Kuşaktan kuşağa aktarılan ve tarih boyunca pek çok şeyi simgelediği düşünülen tespihler, kişisel zevklere uyum sağlayan çeşitleriyle kültürel bir aksesuar olma niteliğini korumaya devam ediyor. İp, imame ve taneler olmak üzere üç detaydan oluşan tespih modelleri; yapım malzemeleri ve el işçiliğine farklılık gösterir. Her bütçeye ve zevke uygun seçenekleri olan tespih çeşitleri; klasik veya kehribar gibi farklı türleriyle farklı stillere sahip erkeklerin tercih edebileceği pek çok modeli bünyesinde barındırıyor. 

Birbirinden Özel Tesbih Çeşitleri ve Materyalleri

Pek çok farklı malzemeden üretilen tespihler, oldukça geniş alternatifler içerir. Genellikle kehribar tespih gibi değerli maddelerden üretilen bu ürünler, birbirinden şık tasarımları ile ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra; inci, mercan, sedef, kokulu ağaçlar, mineraller, bitki çekirdekleri, sentetik maddeler gibi pek çok materyalden üretilir. Tespih üretiminde genel olarak kullanılan başlıca mineraller ve değerli taşlar ise; ametist,  akik, hematit, malakit, oltu taşı, yeşim, zebercet, zümrüt, lüle taşı, lapis, kaplan gözü, yeşim, kuvars, oniks gibi mineral taşlardan oluşmaktadır. Tespih üretiminde aynı zaman pek çok kokulu ağaçlarda kullanılmaktadır. Bunlar arasında en çok kullanılanlar ise;  şimşir, şimşir, servi, sakız, gül ağacı, sandal, fıstık, ardıç, anjan gibi bitkilerdir. Bitki çekirdeğinden de yapılan tespihler, katılaşmış narcıl, sertleşmiş andız meyvesi, kuka, zeytin çekirdeği, hurma çekirdeği, yapımında kullanılır. Tespih üretiminde en çok bilinen fosil çeşitleri ise toprak altında oluşan ve bir çam reçinesi olan kehribar tesbih gibi kehribar türlerinden yapılmış farklı modeller bulunmaktadır. Çok şık bir görünüm sunan kehribar tepih fiyatları el işçiliğine göre değişkenlik gösterir. 

Şık ve Gösterişli Tespih Modelleri 

Aksesuar ve tesbih çeşitleri, tarzınızı yansıtan en önemli araçlardır. Bunların başında ise takı ve tespih çeşitleri gelir. Erkek kombinlerine farklı bir hava katan  kehribar tesbih oldukça ön plana çıkarken oltu taşından yapılan tesbih çeşitleri de çokça tercih ediliyor. İster sade, ister şık ister özel taşlar veya gümüş olsun her zevke hitap eden tesbih modelleri, farklı tasarımlar içeriyor. Zevkinize uygun ve stilinize yansıtmanıza yardımcı olan bu ürünler, pek çok alternatif sunar. Her yaştan erkeğin kullanabileceği bu ürünler özel tasarımları ile de dikkat çekiyor. Pek çok marka ve modelin bulunduğu bu kategoride istediğiniz modeli kolaylıkla bulabilir, alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile satışa sunulan tespih modellerini sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Oltu, zümrüt, gümüş, kehribar tesbih fiyatları ürünün malzemesine ve işçiliğine göre değişmektedir.

En Kaliteli Tespih Fiyatları

Pek çok malzemeden üretilen tespih fiyatları ve kehribar tespih fiyatları farklı unsurlara göre değişkenlik gösterir. Tespih fiyatları, genellikle; tasarımlarda kullanılan malzemelere, markasına, el işçiliği gibi detaylara bağlı olarak geniş bir skalada değişiyor. Göz alıcı modelleri ve birbirinden farklı özellikleriyle exporgin.com’da beğeniye sunulan tespih modelleri, modern tasarımlarıyla erkekleri cezbediyor. Tarzınıza uygun oldukça geniş alternatifler olan tespih modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Gümüş, kuka, oltu, zümrüt, kehribar tespih gibi pek çok farklı malzemeden üretilmektedir. Geleneksel yöntemleri modern tasarımlarla buluşturan en kaliteli tespih modelleri, her zevke ve bütçeye hitap ediyor. Oldukça geniş çeşit ve tasarım sunan Exporgin’de, aradığınız modeli bulabilir, avantajlarından yararlanabilirsiniz. Pek çok renk ve taşlardan üretilen tespih çeşitleri uygun fiyatlarla bu kategoride bulunuyor. Siz de zevkinize uygun tespih çeşitlerini uygun fiyata satın almak için exporgin.com’u hemen ziyaret edin.