Wood'n Love Felix Premium Altıgen Desen Metal Ferforje Ayak Orta Sehpa - Siyah / Siyah

TRY 1,599.90
Brand
Wood'n Love
Seller: Bessons

Quantity Selection

Customer Service Guarantee
  • 14 days free return right
  • Secure payment, secure shopping
  • Original product warranty

Wood'n Love Felix Premium Altıgen Desen Metal Ferforje Ayak Orta Sehpa  -Siyah  / Siyah

Ürün Kodu: BSM196
Genişlik: 90 cm
Yükseklik: 45 cm
Derinlik: 55 cm
Sunta Rengi: Siyah
Ayak Rengi:  Siyah

Basit Kurulum: Ürün demonte olarak gönderilmektedir. Kurulum şeması, tüm vida vb. bağlantı elemanları ürün paketinde bulunmaktadır. Kitaplık modelinin kurulum şemasındaki yönlendirmeleri takip ederek kolay ve basit el aletleriyle kurulum sağlayabilirsiniz.

Garanti: Tüm ürünlerimizde üretim ve işçilik kaynaklı oluşacak hatalara karşı 1 yıl garantilidir.

Yedek Parça ; Üretim, işçilik ve ya kargo kaynaklı oluşabilecek parça hasarlarında ortalama 48 saat içerisinde parça gönderimleri Bessonshome tarafından sağlanmaktadır.

İade: Kurulumu yapılmamış ve yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemiş tüm ürünlerinizi 14 gün içerisinde orjinal kolisiyle birlikte iade edebilirsiniz.

Üretimde kullanılan tüm malzemeler çevre ve çocuk sağlığı standartlarına uygundur. Ürünlerimiz 18 mm kalınlığında sağlığa zararsız, kanserojen madde içermeyen Avrupa E1 kalite standartlarında Suntalam adı verilen yonga levhalardan üretilmiştir. Ürünlerimizde kullanılan tüm montaj aparatları, bağlantı parçaları, kulplar, vidalar ve aksesuarlar birinci kalite olup TSE’ ye uygundur. Sehpanın metal ayaklarında 1 mm kalınlığında sac ve kanserojen madde içermeyen boya kullanılmaktadır.

Wood'n Love; dekoratif metal ayakları, modern ürün tasarımlarıyla yaşam alanlarınızın değerini ve konforunu yükseltecek, kaliteyi ön planda tutan şık ve benzersiz sehpa modellerini uygun fiyatlarla birleştiren bir BessonsHome markasıdır.

TRY 1,599.90