Nespresso Gran Lattissima White Kahve Makinesi F541

TRY 17,999.00
Brand
Nespresso
Seller: Gallery Crystal
Out Of Stock
Customer Service Guarantee
  • 14 days free return right
  • Secure payment, secure shopping
  • Original product warranty

GRAN LATTISSIMA WHİTE KAHVE KAPSÜL MAKİNESİ

Espresso’dan Flat White’a pek çok kahveyi tek tuşla hazırlamak ister misiniz? O zaman Nespresso Gran Lattissima Black tam size göre. Şimdi, çok yönlü kullanım özellikleriyle ve şık tasarımıyla Gran Lattissima’yı keşfetme zamanı!

GRAN LATTISSIMA BLACK KAPSÜL KAHVE MAKİNESİ NEDİR?

Nespresso Gran Lattissima, evinde nitelikli bir kahve deneyimi yaşamak isteyenler için özel tasarlanmış bir kahve makinesi. 5,2 kg. ağırlığındaki Gran Lattissima siyah, kompakt tasarımı sayesinde pek çok alana şık ve zarif bir dokunuş sağlıyor.

Gran Lattissima, Nespresso’nun kapsül kahveleriyle çalışıyor. Damak zevkinize uygun Nespresso kapsül kahveleri arasından dilediğinizi seçebilir; Ristretto (25ml), Espresso (40 ml) veya Lungo (110 ml) boyutunda 3 çeşit sade, 6 çeşit sütlü tarif hazırlayabilirsiniz.

PRATİK VE LEZZETLİ KAHVE YAPIMI

Nespresso Gran Lattissima kullanımı düşündüğünüzden de kolay. Yalnızca 18 saniyede ısınan Gran Lattissima, 19 bar basınç sistemi ile dilediğiniz kahveyi hızlıca hazırlıyor. Gran Lattissima ile her yudumda eşsiz Nespresso kahve keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

KOLAY TEMİZLİK

Nespresso Gran Lattissima temizleme konusunda da oldukça pratik. Kolay durulama sistemine sahip Gran Lattissima, iki kahve arasında makinenin otomatik olarak temizlenmesini sağlıyor. Bu sayede her fincanda ideal Nespresso kahve lezzetine ulaşabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ağırlık: 5,2 kg 

Isınma Süresi: 18 saniye

Çıkarılabilir Su Haznesi: 1,3 L

19 Bar Basınç Sistemi

Enerji Tasarrufu Modu

Tek Dokunuşla Hazırlayabileceğiniz Kahveler: Ristretto, Espresso, Lungo, Cappuccino, Latte Macchiato, Flat White, Caffè Latte, sıcak süt ve süt köpüğü

Bulaşık Makinesinde Yıkanabilen Süt Haznesi

Kullanılmış Kapsül Haznesi Kapasitesi : 10-14 Kapsül

Kireç Çözme Uyarısı

Çıkarılabilir Fincan Bölümü: Büyük tarifler için 

Güç Derecesi: 1450 W

Süt Haznesi Kapasitesi: 0,5 L

Makine Boyutları: 20,3 x 36,7 x 27,6 Cm

Tek Dokunuşlu Süt Sistemi, Venturi Sistem 

Kablo Uzunluğu: 80 Cm 

Gran Lattissima Black Kahve Makinesi Bakımı Nasıl Yapılır?

Gran Lattissima Black kapsül kahve makinenizi uzun yıllar kullanabilmek için düzenli bakım ve temizleme önerilerine uymanızda fayda var. Örneğin; her kullanım sonrası damlama tepsisini ve tabanını, kapsül kabını ve su haznesini elde yıkayabilirsiniz. Bunun dışında kapsamlı bir makine temizliği için Gran Lattissima’nın temizleme tuşlarından yararlanabilir, makinenizin içinin otomatik olarak temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

TRY 17,999.00