ARTİKEL Karmaşık Grafiti Duvarı Notebook Sticker, Laptop sticker,, Hp Sticker, Asus Sticker, 15.6 inç Sticker

TRY 100.00
Brand
ARTİKEL
Seller: Artikeldeko

Quantity Selection

Customer Service Guarantee
  • 14 days free return right
  • Secure payment, secure shopping
  • Original product warranty

Notebook Sticker,Laptop Sticker

Kaliteli, dayanıklı ve aynı zamanda dikkat çekici, göz alıcı tüm bildiklerinizden farklı bir laptop stickera ihtiyacınız var ise ilk adresiniz Artikeldeko olmalıdır. Pek çok ürün grubu sayesinde her kesime hitap eden, farklı tasarımlarıyla görenleri kendine hayran bırakan ve sıra dışı görünümü ile tüm alanlarınızı farklı gösteren Artikeldeko ‘da binlerce model bulunmaktadır.

Sticker tercihleriniz vinilden yana olduğunda hem kaliteli hem parlak hem de oldukça dayanıklı stickerlara sahip olursunuz. Sticker kullanımında en çok rastlanılan ve karşılaşılması hiç istenmeyen durum şudur ki; yağmurda ya da sıvıya maruz kalındığında yıpranan, soyulan ve dağılan stickerlardır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak ve her durumda kalitenizi ortaya koymak için sticker baskı tercihiniz vinil olmalıdır. Vinil baskı stickerlar aynı zamanda kolaylıkla yapıştırılıp sökülebilirler.
Vinil sticker baskı kadar mühim olan bir diğer nokta da stickerlarınızın renklerindeki kalitedir. Her bir stickerınız solmaya, güneşe ve çeşitli etkenlere karşı dayanıklı mürekkeplerden yapılmalıdır. Bu sticker kullanımı önemli ve büyük ölçüde arttıracaktır. Stickerın bulunduğu ortamdaki varlığı ne kadar uzun süreli olursa marka bilinirliği ve hedeflenen amacı da o denli uzun olacağı için sticker kâğıdı rengi kaliteli ve göz alıcı mürekkeplerden yapılmalıdır.


Ürün Ölçüsü: 38 x 27 cm / 15.6 İnç

 

Malzeme: Vinil


Hangi Laptop ve Notebook bilgisayarlarda kullanılır:

 

Asus laptop sticker, Hp laptop sticker,Lenova laptop sticker, Casper laptop sticker, Samsung laptop sticker gibi bir çok bilgisayarda kullanılır.

 

Laptop Sticker, Notebook Sticker,Dizüstü Bilgisayar Sticker Açıklama:


Suya ve neme karşılı dayanıklıdır.
Kullanılan boyalar CE kalite standartı ile üretilmekte olup sağlığa zararlı madde içermez.
Ürünümüz kendinden yapışkanlı olduğundan dolayı ekstra bir yapıştırıcıya gerek duyulmamaktadır.
80 micron kaliteli malzemeden üretilmiştir.
Kuru veya  hafif nemli bir bez yardımı ile silinebilmektedir.
Bilgisayar üzerinde çıkartılınca iz bırakmaz.

Geniş ürün yelpazesi, birbirinden güzel laptop çıkartma çeşitlerini bilgisayarınıza kolayca yapıştırabilirsiniz. Laptop sticker kendinden yapışkanlı olduğu için pratik bir şekilde uygulanmaktadır.

Nasıl Uygulanır, Nasıl Yapıştırılır :

Yapıştırma yapacağınız alanı yağ, kir ve tozdan arındırınız.
Parçayı yapıştıracağınız alana hizalayınız ve arkasındaki koruma kağıdını yavaş yavaş açarak yukarıdan aşağıya doğru yapıştırınız.
Plastik bir kart yardımıyla sticker ile notebook arasında kalan havayı sıvazlayarak çıkarınız.
Bu kısımda stickerı maket bıçağıyla keserek notebook yüzeyine göre şekillendirebilirsiniz.

Artikeldeko’da birbirinden farklı tarzda, desende ve kesimde sticker modellerine rastlayabilirsin. Ama en önemlisi seni hangisinin en iyi şekilde yansıttığıdır. Artikeldeko tüm kırtasiye ürünlerinde olduğu gibi sticker satın al denince de ilk akla gelen markaların başında gelir. Sevdiğin bir dostun, en yakın arkadaşın ya da kendin için bu küçük uygun fiyatlı stickerlardan birini ya da birkaçını incelemelisin.

TRY 100.00