ASUS RP-N12 300Mbps PRİZ TİPİ MENZİL GENİŞLETİCİ

TRY 787.86
TRY 740.59
Brand
ASUS

Quantity Selection

Customer Service Guarantee
  • 14 days free return right
  • Secure payment, secure shopping
  • Original product warranty

Asus RP-N12 300Mbps Menzil Artırıcı 2 Anten Genel Özellikleri

Kablosuz-N300 Menzil Arttırıcı / Access Point / Medya Köprüsü (Roaming Özelliği)
  • Harici anten, kablosuz sinyal alanını arttırır ve ağınızı her yere yayar
  • WPS tuşu yardımıyla hızlı ve güvenli kurulum
  • Akıllı LED sinyal göstergesi, en iyi kablosuz performansı için en uygun yeri bulmanıza yardımcı olur
  • Roaming Assist, evinizde ya da ofisinizde sağlam bir bağlantı sunar
Her yerde eksiksiz Wi-Fi gücü RP-N12 kablosuz alan genişletici, sinyalin ulaşmadığı ölü alanları ortadan kaldıran ve mevcut kablosuz router'ın kapsama alanını arttıran güçlü harici MIMO antenlere sahiptir. Tekrarlayıcı (repeater) olarak da çalışır, yani kablosuz ağı evin her köşesine, hatta erişimin zor olduğu noktalara bile ulaştırır. Böylelikle dizüstü bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar, oyun konsolları ve akıllı televizyonlar gibi cihazlar için her yerde yüksek hızlı ve güvenilir İnternet bağlantısı elde edilir.
Tek dokunuşla kurulum ve dertsiz bağlantı RP-N12 kablosuz alan genişleticinin kurulumu için CD, hatta fare ve klavye bile gerekmez. WPS düğmesine bir kez basmanız kurulumu tamamlamak için yeterlidir. Kesintisiz ve kusursuz bir İnternet deneyimi için optimum performans garantidir. Gelişmiş ayarlar için RP-N12'yi Ethernet kablosu aracılığıyla bir bilgisayara bağlayarak CD'ye veya uygulamaya gerek kalmadan doğrudan web tabanlı yapılandırma menüsüne erişebilirsiniz. Hatta bir tabletten veya akıllı telefondan bile kablosuz olarak ayarlayabilirsiniz.
Sinyal göstergesi ile RP-N12 için en iyi konumu bulun En iyi sonuçları elde etmek için, RP-N12'nin router'dan gelen sinyallerin kapsama alanı içinde olması ve router ile daha iyi kablosuz kapsama alanı elde etmek istediğiniz konum arasında yer alması gerekir. RP-N12'nin en iyi çalıştığı yer, router'dan güçlü bir kablosuz sinyali aldığı yerdir. Bu noktayı, ön paneldeki sinyal gücü göstergesini kullanarak bulabilirsiniz.
3'ü bir arada alan genişletici, erişim noktası ve medya köprüsü modları RP-N12, cihazın kullanımını daha da esnek hale getiren iki kullanışlı moda daha sahiptir. Alan genişletici özelliğinin yanı sıra cihazı kablosuz erişim noktası (AP) veya medya köprüsü olarak da kullanmak mümkündür. AP modunda tüm kablolu yerel ağlara bağlanarak (örneğin, bir otelin İnternet bağlantısı) özel bir Wi-Fi etkin noktası oluşturabilir ve İnternet bağlantısını dizüstü bilgisayarlar, telefonlar ya da diğer Wi-Fi aygıtları tarafından erişilebilir hale getirebilirsiniz. Medya köprüsü modunda akıllı televizyon, multimedya oynatıcı, oyun konsolu veya bilgisayar gibi Ethernet uyumlu herhangi bir cihaza bağlayarak o cihaza Wi-Fi özelliği kazandırabilirsiniz. Kablo karmaşasını azaltmak için idealdir!
Roaming Assist işlevi her zaman en istikrarlı bağlantıyı sunar Zahmetsiz Roaming Assist (Dolaşım Yardımcısı) teknolojimiz sayesinde evde gezinirken RP-N12 ile ASUS router'ınız arasındaki bağlantıyı değiştirmek zorunda kalmazsınız. Bu işlevi etkinleştirdiğinizde, cihazınız ister router'dan ister alan genişleticiden gelsin, otomatik olarak her zaman en güçlü Wi-Fi sinyaline bağlanır. Bu sayede evin neresinde olursanız olun daima en güvenilir bağlantıyı elde edersiniz.
Yer tasarrufu sağlayan esnek yerleşim seçenekleri Yer tasarrufu sağlamak ve cihazı yerleştirirken size daha fazla özgürlük sağlamak için RP-N12'ün güç girişi arkada yer alır. Böylece duvar prizlerine ve uzatma kablolarına doğrudan bağlanarak ortamda daha az dağınıklığa yol açar.
Dahili Ethernet Portu Asus menzil arttırıcılarda dahili olarak yer alan ethernet portu ile modemden kabloyla gelen internet bağlantısını da kablosuza çevirebilirsiniz.

Yine ethernet portu ile Asus menzil arttıcının kablosuz olarak yakaladığı interneti uzatma kablosu ile masaüstü bilgisayar vb gibi kablosuz alıcısı olmayan cihazlara da kablolu ulaştırabilirsiniz.
Teknik Özellikller
Ağ Standardı IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
Ürün Segmenti N300 kapsamlı ağ; 300Mbps
Veri Hızı 802.11n : 300 Mbps'a yükseltilebilir
Anten Sabit 2 dBi anten x 2
İşletim Sıklığı 2.4 GHz
Şifreleme 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPS desteği
Bağlantı Noktaları 1 x RJ45 için 10/100 BaseT için LAN
Buton WPS Düğmesi, Reset Düğmesi, Güç Anahtarı
LED Gösterge PWR x 1 LAN x 1 Wi-Fi x 1
Ebatlar 81 x 55 x 34 ~ mm (UxGxY)
Ağırlık 110 g

TRY 740.59