2TB WD 2.5" USB3.0 ELEMENTS SİYAH WDBU6Y0020BBK-WESN

TRY 2,717.97
TRY 2,500.54
Brand
WD
Out Of Stock
Customer Service Guarantee
  • 14 days free return right
  • Secure payment, secure shopping
  • Original product warranty

 

Western Dıgıtal 2 Tb Genel Özellikleri

Western Dıgıtal 2 Tb 


 

Maksimum aktarım hızları

USB 3.0, dosyaları bu sürücüye aktarmak için maksimum performanslı bağlantı sağlar.

Western Dıgıtal 2 Tb

Şık tasarım ile yüksek kapasite

Bu sürücü, hafif tasarımı ve 2 TB'a kadar hafıza kapasitesiyle hareket halindeki kullanıcılar için ideal bir arkadaştır..

Western Dıgıtal 2 Tb

Ücretsiz yedekleme yazılımı deneme sürümü

WD Elements taşınabilir depolama, WD Elements sürücünüze ya da DropBox™ hesabınızı kullanarak dosyalarınızı bulutunuza yedeklemenizi sağlayan WD SmartWare Pro yedekleme yazılım deneme sürüm versiyonu ile birlikte gelir..

Western Dıgıtal 2 Tb

USB 3.0 ve USB 2.0 uyumluluğu

WD Elements taşınabilir Tek bir sürücü kullanarak hem son teknoloji USB 3.0 bağlantılı aygıtlarla hem de eski USB 2.0 bağlantılı aygıtlarla uyumluluk elde edersiniz..

Western Dıgıtal 2 Tb

PC performansını iyileştir

Dahili sabit sürücünüz dolduğunda PC'niz yavaşlar. Dosyaları silmeyin. Dosyaları WD Elements taşınabilir depolamanıza aktararak dahili sabit sürücünüzdeki alanı boşaltın ve bilgisayarınızın performansına yeniden hız kazandırın..

Western Dıgıtal 2 Tb

İçten dışa WD kalitesi

WD Elements taşınabilir Verilerinizin sizin için önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle bu sürücüyü, dayanıklılık ve darbelere karşı uzun vadeli güvenilirlik için zorlu şartlara uygun olarak ürettik. Ardından sürücüyü tarz ve koruma için özel olarak tasarlanmış sağlam bir muhafaza ile koruyoruz..

Western Dıgıtal 2 Tb

Windows® için biçimlendirilmiştir

WD Elements taşınabilir Windows 8, Windows 7, Windows Vista® ya da Windows XP ile uyumlu ve NTFS olarak biçimlendirilmiştir. Mac® için yeniden biçimlendirilebilir..

Western Dıgıtal 2 Tb

TRY 2,500.54