1TB WD 2.5" USB3.0 ELEMENTS SİYAH WDBUZG0010BBK-WESN

TRY 2,125.35
TRY 1,955.32
Brand
WD

Quantity Selection

Customer Service Guarantee
  • 14 days free return right
  • Secure payment, secure shopping
  • Original product warranty

Western Digital 1TB WD 2.5"

 

 

 

USB 3.0 ve USB 2.0 uyumluluğu.


Bugün ve yarına bağlanabilmek için evrensel uyumluluk. Şimdi USB 2.0 ve hazır olduğunuzda USB 3.0 cihazlarınız ile sorunsuz bir şekilde çalışır.

Küçük bir kasada yüksek kapasite.


Küçük ve hafif tasarım, yüksek kapasiteli depolama imkanı sunar ve WD Elements taşınabilir sabit sürücüleri, önemli dosyalarını yanında taşımak isteyen ve kaliteye önem veren müşteriler için ideal bir yardımcı haline getirir.


İçten dışa WD kalitesi.


Verilerinizin sizin için önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle bu sürücüyü, dayanıklılık ve darbelere karşı uzun vadeli güvenilirlik için zorlu şartlara uygun olarak ürettik. Bu yüzden sürücüyü tarz ve koruma için özel olarak tasarlanmış sağlam bir muhafaza ile koruyoruz.

 

Maksimum aktarım hızları.


WD Elements taşınabilir sabit sürücü, bir USB 3.0 bağlantı noktasına bağlandığında, veri aktarımı için maksimum performans sağlar. HD filmlerin tamamını USB 2.0 ile harcanan sürenin çok daha azında aktarın.*

*USB 2.0 ile 480 mb/sn'e karşılık USB 3.0 ile 5 Gb/sn kadar yüksek aktarım hızına dayanır. Performans, kullanıcının donanım ve sistem yapılandırmasına bağlı olarak farklılık gösterebilir.

PC performansını iyileştirin.


Dahili sabit sürücünüz dolduğunda PC'niz yavaşlar. Dosyaları silmeyin. Dosyaları WD Elements taşınabilir sabit sürücünüze aktararak dahili sabit sürücünüzdeki alanı boşaltın ve bilgisayarınızın performansını yeniden yükseltin.

Windows için biçimlendirilmiştir.


NTFS formatında biçimlendirilmiştir ve Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 ile uyumludur. Mac için de yeniden biçimlendirilebilir.

TRY 1,955.32