Filtreler

Fiyat

TL  –  TL

  • 18.53TL
  • 3500TL
Marka
Renk

Elektronik

Ücretsiz kargo
2.593,00 TL
Ücretsiz kargo
640,00 TL
Ücretsiz kargo
640,00 TL
Ücretsiz kargo
1.450,00 TL
Ücretsiz kargo
800,00 TL
Ücretsiz kargo
2.890,00 TL
Ücretsiz kargo
1.690,00 TL
Ücretsiz kargo
800,00 TL
Ücretsiz kargo
15%
71,55 TL 84,02 TL%15
Ücretsiz kargo
15%
71,55 TL 84,02 TL%15
Ücretsiz kargo
15%
71,55 TL 84,02 TL%15
Ücretsiz kargo
15%
71,55 TL 84,02 TL%15
Ücretsiz kargo
15%
71,55 TL 84,02 TL%15
Ücretsiz kargo
15%
71,55 TL 84,02 TL%15
Ücretsiz kargo
15%
71,55 TL 84,02 TL%15

Elektronik Ürünler

Teknolojinin hızla gelişmesi ile hayatımızın her alanında geniş yer edinen elektronik ürünler yaşamı kolaylaştırmaya devam ediyor. Temel ihtiyaçlarımızdan sosyal alandaki ihtiyaçlarımıza kadar pek çok alanda elektronik cihazlar adına her şeyden faydalanıyoruz. Gözümüzü çevirdiğimiz her yer o kadar çok elektronik alet barındırıyor ki onlar olmadan bir yaşam şekli düşünemiyoruz. 

İş yerlerimizde veya evlerimizde bulunan bilgisayar, akıllı cep telefonu ve tablet gibi ürünler; kamusal alanda karşılaştığımız ürünler… Bu ürünler haricinde de muhatap olduğumuz hemen her araç elektronik altyapıya sahip. Elektroniğin bize sunduğu bu ürünler sayesinde işlerimizi çok daha hızlı bitiriyor, çok uzak noktalara çok kısa sürede ulaşabiliyoruz. Her gün saatlerce vakit geçirdiğimiz cep telefonlarımız, evlerimizde işlerimizi kolaylaştıran küçük ev aletleri sayesinde teknolojinin her imkânından kolaylıkla faydalanabiliyoruz. 

Elektronik altyapıya sahip pek çok ürün artık farklı fiyat ve model seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. İnsanların bu ürünlere olan ihtiyacı arttıkça, elektronik ürün üreten firmalar da bu doğrultuda insan ihtiyaçlarını karşılamak için yatırımlarını artırıyor. Biz de kalitesini ve tasarımını beğendiğimiz ürünlere çok geniş bir yelpazede sahip olma şansı yakalıyoruz. 

Elektronik Ürünler Nelerdir 

Aslında hepimizin pek yakından tanıdığı pek çok ürün elektronik altyapıya sahip. Bu ürünlere o kadar aşina olduk ki bir süre sonra sıradan araçlar haline gelmeye başladı. Kolaylaştırıcı herhangi bir elektronik eşyaya ihtiyaç duyduğumuzda böyle bir teknolojik ilerleme sürecinde, dilediğimiz zaman sahip olabiliyoruz. Teknolojik aletlerimizi daha verimli kullanmamıza fayda sağlayan elektronik ürün ve materyallerin arasından da istediğimizi seçebiliyoruz. 

Peki her gün hayatımızın içinde varlığını sürdüren elektronik ürün listesi içerisinde neler bulunuyor? Bu ürünler arasında: akıllı elektronikler, giyilebilir teknoloji ürünleri, bilgisayarlar (masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar), tabletler, yazıcı, projeksiyonlar, telefon ve aksesuarları, beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri, klima, ısıtıcılar, oyun ve oyun konsolları gibi birçok ürün yer alıyor. 

Akıllı Cihazlarla Akıllı Yaşam 

Başta sadece insana mal edilen akıl, artık teknolojik ürünlerin de sahip olduğu bir kavram. Cihazlarımız o kadar akıllı bir hal almaya başladı ki bizimle yarışır duruma geldi. Arabamızda, evimizde ya da sokakta akıllı olarak sıfatlandırdığımız pek çok ürün bizlerin yaşamını kolay kılıyor. Takvimlerimizi oluşturuyor, navigasyonumuzu belirliyor, yemeklerimizi pişiriyor ve evlerimizi temizliyor. 

Akıllı cihaz modelleri ile yer ve zaman fark etmeden istediğimiz aktiviteyi gerçekleştiriyoruz. İş yerinde çalışmalarımızı planlıyor, cep telefonlarımızdan dünyanın her yeri hakkında bilgi alabiliyor, son teknoloji bulaşık makinesi ürünlerimizle zamandan tasarruf sağlıyor, akıllı süpürgeler sayesinde sözlü direktifle evlerimizin hijyenini sağlayabiliyoruz. Akıllı cihaz fiyatları da gün geçtikçe daha çok cebimize uygun hale geliyor. Bu sayede ihtiyaç duyduğumuz ürünlere daha uyguna sahip olabiliyoruz. 

Akıllı Telefonlar 

Yokluğundan en çok korktuğumuz ürünlerden biri de tahmin edileceği üzere akıllı telefonlarımız. Onlar olmadan yaşamın nasıl sürdüğünü hatırlamaz olduk. Bunun en önemli sebeplerinden biri elbette ki bize cebimizde dünyayı sunması. Her türlü bilgi ve yardımı onlardan alıyor, onlarla uyuyup onlarla uyanıyoruz.

Akıllı telefonlar sürekli olarak gelişim gösteriyor ve güncelleniyor. Bu durum da gün geçtikçe, insan ihtiyacına daha çok cevap vermelerine fayda sağlıyor. Akıllı telefon fiyatları her bütçeye uygun olarak belirleniyor. İhtiyaca yönelik  akıllı telefonlar, birçok farklı ve büyük firma tarafından piyasaya sunuluyor. Kamera özellikleri, bağlantı özellikleri ve teknolojik altyapıları ustalıkla tasarlanan bu telefonlar sayesinde daha konforlu yaşıyor ve vakit kaybından kurtuluyoruz. 

Akıllı Evlerde Yaşam 

Teknolojinin başımızı döndürdüğü çağımızda sürekli gelişim gösteren elektronik ürün seçenekleri arasında akıllı ampul, akıllı anahtar ve karartıcılar da bulunuyor. Bu gibi ürünler bize uzaktan kontrol imkânı veriyor. Akıllı ampulleri wi-fi ve bluetooth gibi bağlantı araçları ile kontrol edebiliyor, akıllı anahtarlar sayesinde de uzaktan kapı ve kepenkleri kontrol edebiliyoruz. 

Her şey gibi, evlerimizin içerisindeki ürünler de giderek daha akıllı hale geliyor. Ev yaşamımız akıllı ürünler sayesinde renkleniyor ve bizlere zamandan tasarruf etme şansı sunuyor. Akıllı ürünler ile gözümüz asla arkada kalmıyor. Ev dışında vakit geçirdiğimizde bile evlerimizi kontrol edebiliyor ve yönetebiliyoruz. Akıllı evler, akıllı elektronik ürünlerle çok daha keyifli hale geliyor. Sabah uyandığınızda size enfes bir kahve hazırlayacak kahve makineleri, leziz tostlar deneyimleyeceğiniz tost makinesi çeşitleri ve harika filmler izleyebileceğiniz Led Tv modelleri ile teknolojinin tüm imkânlarından faydalanın.

Giyilebilir Teknolojinin Sunduğu Fırsatlar 

Teknolojik ürünleri giyme fikri artık alışık olduğumuz bir durum. Giderek de gelişen bir ürün yelpazesine sahip oluyor. Giyilebilir teknoloji ürünleri arasında akıllı saat, bileklik, takı, sanal gerçeklik gözlükleri gibi birçok ürün bulunuyor. Bunlar arasında en çok kullandığımız ürün akıllı bileklikler. Akıllı bileklikler telefonlarımızı daha konforlu kullanmamıza olanak sağlıyor. 

Yaşamlarımızın içerisinde önemli yer edinen giyilebilir teknoloji ürünleri; sporda, sokakta, evde… Nerede istersek yanımızda. Bu teknoloji ürünleri giderek büyüyen bir pazara sahip ve daha çok teknoloji ile daha yararlı ürüne ulaşmamız mümkün hale geliyor. Sitemiz sizler için birçok giyilebilir teknoloji ürününe ev sahipliği yapıyor. İhtiyacınız olan her türlü teknolojik ürüne kolayca ulaşabilir ve kolay ödeme seçeneği ile satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında bu ürünlerin hayatınıza katacağı avantajlardan faydalanabilirsiniz. 

Mutfakta Yardımcınız Küçük Mutfak Aletleri 

Evlerimizdeki elektronik ürün seçenekleri arasında önemli yer tutan küçük mutfak aletleri sayesinde mutfakta geçirdiğiniz zamanı azaltmanız mümkün. Siz güzel yemeklerini yaparken yardımcınız olan bu aletlerle detaylara boğulmadan keyifli sofralar kurabilir, istediğiniz içeceği ya da meyve püresini hazırlayıp kendinizle ve ailenizle daha çok vakit geçirebilirsiniz. 

Sebze ve meyvelerinizi doğramada size yardımcı olacak doğrama robotları, lezzetli kekleriniz için mikserler, kahvaltı hazırlama sürenizi azaltacak yumurta pişirici ve daha fazlasıyla mutfağınızın konforunu doyasıya yaşayabilirsiniz. Her ihtiyacınız için ayrı ayrı üretilip tasarlanmış mutfak robotlarıyla mutfağınızın şefi olun. 

Elektronik Ürün Satan Mağazalar 

Teknolojik ürünlerin hangilerini aldığınız kadar, onları hangi mağazadan aldığınız da büyük önem taşıyor. Aldığınız ürünü uzun süre kullanmak ve tam performans fayda sağlamak için ürünün kalitesini garanti edecek mağazaları tercih etmelisiniz. 

Önceleri fiziki olarak mağazalarda bulunup ürün satın almayı daha çok tercih eder durumdaydık. Şimdi ise yorulmadan alışveriş yapabileceğimiz online siteler mevcut. Exporgin de sizlerin elektronik ürün ihtiyacına cevap vermek için birçok ürün sunuyor. Sektörü domine eden markaların ürünlerine ev sahipliği yapan Exporgin sizlere kolay alışverişi yaşatacak. Sitemiz üzerinden dilediğiniz teknolojik ürüne tek tıkla ulaşabilir, satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Elektronik Cihaz Fiyatları 

Elektronik ürün, artık bir ihtiyaç haline dönüştü. Hem çağı yakalamak hem de çağın sunduğu fırsatlardan faydalanmak için birçok ürüne sahip olmak istiyoruz. Herkesin teknolojik ürünlere ayırdığı bütçe aynı olmadığı için, bu ürünleri üreten firmalar her bütçeye uygun ürünler üretiyor ve alıcısının rahatça ödeme yapmasını önemsiyor. 

Bir teknolojik ürünün sahip olduğu özellikler onun fiyatını belirliyor. Tüketiciler de ihtiyaçlarına hangi ürün cevap verecekse onu tercih ediyor. Bir ürünü farklı markalardan farklı fiyatlarla satın almak mümkün. Siz sadece elektronik ürün karşılaştırma işlemi yaparak size en uygun olanını seçebilirsiniz.  

Kampanya ve İndirimler 

Elektronik ürün seçenekleri tasarım ve yazılımlarıyla olduğu kadar fiyatlarıyla da merak konusu. Elektronik aletlerin piyasasına yapılan yatırımlarla birlikte bu alanda ciddi bir rekabet söz konusu olmaya başladı. Bu rekabet sayesinde kullanıcılar için çok farklı seçenekler ortaya çıkmış oldu. Kullanıcı, yapacağı küçük bir araştırmayla ürünlerin fiyatlarına vakıf olabiliyor ve bütçesine uygun olan ürüne sahip olabiliyor. 

Elektronik cihaz kampanya ve indirimleri yüzleri güldürüyor. Belli zaman aralıklarında oluşturulan kampanya ve indirimlerle alıcı, ürüne daha uygun fiyata ulaşabiliyor. Kampanyalı ürünlerden faydalanarak daha çok ürünü satın alabiliyor. Kampanya ve indirim fırsatlarını takip eden alıcılar ceplerini yormadan alışverişlerini tamamlayabiliyor.

Exporgin’de Elektronik Ürün Fırsatları 

Exporgin, her kategoride olduğu gibi elektronik ürün kategorisinde de birçok çeşide ev sahipliği yapıyor. Müşterisine mutlu ve hesaplı alışveriş fırsatı sunan Exporgin, en iyi markaları müşterileri ile buluşturuyor. Kolay filtreleme ve satın alma özelliği sayesinde alıcı, detaylarda boğulmadan istediği ürüne kolayca ulaşabiliyor. 

Oyun konsollarından akıllı ev ürünlerine, küçük ev aletlerinden bilgisayar ve tabletlere kadar pek çok ürünü sitemizde bulabilir, alışverişinizi tamamladıktan sonra ürününüzün kapınıza kadar gelmesini keyifle bekleyebilirsiniz.