Ücretsiz Kargo

22.5 Metre Uzayan Bahçe Sulama Araç Yıkama Hortumu 7 Kademeli Başlık Tabanca

382,54 TL
Yorum yazın
Stokta
14 gün
tgidiyor70670056
Evimdeyokyok
Avantajlar
  • — Her salı 09.00-21:00 saatleri arasında seçili ürünlerde sepette %9 indirim (10.000 TL'ye kadar). İndirim kodu: 9da9
  • — 200 TL üstüne kargo bedava
  • — 14 gün ücretsiz iade hakkı
  • — Güvenli ödeme, güvenli alışveriş
  • — Orijinal ürün garantisi
  • — Favorilere ekle, indirimi erken öğren
  • — Canlı destek hattı
Teslimat
Ödeme Seçenekleri

Uzayan Hortum  22,5 Metre
Uzayan Orijinal Hortum – Golden Hose Bahçelerde Rahatça Kullanabileceğiniz, Yerden Tasarruf Edebileceğiniz Fonksiyonel Başlıklı Mükemmel Bir Üründür.
Bahçede Kullandığınız Hortumlar Çok Yer Işgal Ediyor Ve Karışmış Hortumlarla Uğraşmakta Pek Çok Zaman Can Sıkıcı Oluyor.
Hortum Sorununa Çare Olan, Son Teknoloji Ürünü Dayanıklı, Pratik, Hafif Kendi Uzunluğunun 3 Katı Uzunluğa Erişebilen Golden Hose Artık Türkiye’De.
Golden Hose Un Kendi Uzunluğunun 3 Katı Uzamasını Bekledikten Sonra Park, Bahçe, Araç, Balkon, Yat, Tekne Gibi Yerlerde Rahatlık Ile Kullanabilir.
Standart Tip Hortumların Yaratmış Olduğu Dağınıklık, Karışıklık Gibi Sorunlar Ile Karşı Karşıya Olanlar Için Özel Olarak Tasarlanan Esnek Yapıya Sahip Bu Hortum Çileden Çıkartan Bahçe Hortumlarından Sizi Kurtaracak.
Golden Hose Uzayan Hortum Dayanıklı, Sağlam, Hafif Malzemeden Imal Edilmiştir
Golden Hose Kendi Uzunluğunun 3 Katı Uzunluğa Erişebilen Kıvrılmaz, Dolaşmaz, Dayanıklı, Pratik, Esnek Yapıya Sahip Son Teknoloji Sulama Hortumudur.
Golden Hose Uzayan Hortum Eski Hortumunuzun Yaratmış Olduğu Dağınıklık, Karışıklık Gibi Duramlardan Kurtulmanızda En Pratik Yardımcınız Olacaktır.
Tek Yapmanız Gereken Golden Hose Uzayan Hortumun Su Giriş Ucunu Musluğa Takmak.

Golden Hose Ile Işiniz Bittiğinde Ise Tek Yapmanız Gereken Musluğu Kapatıp Golden Hose Un Kendi Kendine Kısalmasını Bekleyip Evinizin, Deponuzun Bir Köşesini Saklamak Olacaktır.

Ürün Ölçüleri:
Küçük Hali: 7,5 Metre
Uzun Hali: 22,5 Metre

Barkod
HBCV00002BN2YS

Yorum bulunamadı